אני לירן ורדיאל, צייר פופ – אקספרסיוניסטי במאה ה 21, באמצעות יצירותיי אני מסתכל על העולם מנקודות שונות, ערכים של אהבה, חופש והגשמה עצמית מאפיינים את היצירות באמצעות צבעים ונושאים שונים.

פגשתי את הציור והרישום בגיל מאוד צעיר כחלק מהתמודדויות חברתיות שזה היה החיבור הראשוני ליצור קשר עם האחר, התחלתי מרישומי קומיקס אשר הושפעתי מאוד מהדרך להציג סיפור באמצעות ציורים ,כמו כן רשמתי המון דמויות אנימציה מסרטי דיסני ודמויות אנימה שונות מהתרבות היפנית, הצבעים והשפה סיקרנו אותי והרגשתי צורך לרשום את מה שראיתי ויזואלית, ברגעים של חוסר ריכוז במהלך השיעורים בבית הספר, ברגעים של כעס והרס עצמי, הרישום היה הדרך היחידה להרגיש שלם.

ההשראה שלי מגיעה מהעולם הקיים, אני מאוד מחובר לטבע ולבעליי חיים אשר מופיעים כאלמנט מרכזי בלא מעט מיצירותיי העכשוויות, אני מאוד מחובר למשפחה ולשורשים וזה מעניק לי המון השראה להסתכל ולבחון ערכים שונים דרך הציורים, הצבעים, האלמנטים השונים.

אני מאוד מאמין בחיבור לנפש וליצירה מתוך חוויה עצמית שבה האמן יוצר רגש עבור הצופה מתוך הרגשות הפנימיות שלו.

כיום אחד מהסגנונות שמעניקים לי המון השראה זה מעולם אמנות הרחוב - השפה הויזואלית שקיימת במרחב ציבורי מסקרנת אותי וגורמת לי ליצור חיבור בין סגנונות עכשיווים, הגרפיקה והצבעוניות מול קירות מחוספסים, הגלוי מול הנסתר, הישן מול החדש, שמרני מול ליברלי, ניגודיות שגורמת לי לרוץ לקחת מכחול ופחם, זה מרגש אותי לראות את זה בכל נקודה מכל נקודה.

אודות

Liran Vardiel